Regulamin Usługi

Regulamin dostępu do serwisu Dominikanainfo.com

1. Postanowienia ogólne

Dominikanainfo.com to serwis - przewodnik po Dominikanie. Serwis ten składa się z dwóch części: darmowej, dostępnej dla wszystkich, oraz płatnej, dostępnej po opłaceniu dostępu. Darmowa, ogólnodostępna wersja jest okrojoną i skróconą wersją płatnej wersji strony. Szczegółowy wykaz zawartości Płatnej Wersji strony dostępny jest TUTAJ

2. Płatność i dostęp do serwisu

Dostęp do pełnej wersji serwisu jest dostępny tylko po opłaceniu opłaty członkowskiej. Opłata ta (54 PLN) jest jednorazowa i gwarantuje bezterminowy dostęp do serwisu. Opłata ta jest bezzwrotna i nie podlega reklamacji ani zwrotom.

3. Obowiązki i prawa użytkownika oraz administratora strony

Użytkownik, po opłaceniu opłaty członkowskiej uzyskuje dostęp do pełnej wersji serwisu.

Emaile z hasłem dostępowym lądują czasami w folderze "Spam", niektórych serwisów emailowych, takich jak np. gmail. Prosżę również o sprawdzanie tego folderu!

Zabrania się współdzielenia hasłem dostępu na forach internetowych i w inny sposób; jeden płatny dostęp jest ważny tylko dla jednej osoby/ rodziny/ podróżującej grupy. Istnieją możliwości odstępstwa od tej reguły, ale tylko po kontakcie z administratorem serwisu

Administrator serwisu dołoży wszelkich starań, aby serwis ten działał bezawaryjnie i gwarantował dostęp do swojej usługi; jednocześnie nie ponosi jednak odpowiedzialności za awarie, wypadki losowe z przyczyn niezależnych od niego.

Administrator serwisu Dominikanainfo.com zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji lub zaprzestania działalności tego serwisu. Ewentualne zaprzestanie działalności nie może jednak nastąpić wcześniej niż 30 dni po dacie ostatniego zakupu płatnej wersji strony.

4. Prawa autorskie

Cała treść zgromadzona na stronie dominikanainfo.com jest wyłączną własnością serwisu dominikanainfo.com. Użytkownik, który opłaci dostęp do serwisu uzyskuje do niej pełny dostęp jedynie w celach informacyjnych i na własny użytek (lub na użytek swojej rodziny/ partnera/ najbliższych/  - "dozwolony użytek"). Zabrania się jakiegokolwiek kopiowania jakiejkolwiek treści z serwisu dominikanainfo.com bez wcześniejszej, pisemnej zgody autora i właściciela serwisu dominikanainfo.com. Jeśli treść taka zostanie jednak skopiowana i rozpowszechniona przez inną osobę W CELACH KOMERCYJNYCH LUB PROMOCYJNYCH (dla innych serwisów i produktów niż dominikanainfo.com), kopiujący zgadza się opłacić umowne roszczenia ze strony serwisu dominikanainfo.com w wysokości: 50 pln za każde wykorzystane zdjęcie lub 20 pln za każde 100 znaków skopiowanych z serwisu dominikanainfo.com. Roszczenia muszą zostać opłacone w terminie 15 dni od daty publikacji treści, których dotyczą (lub jeśli niemożliwe jest ustalenie takiej daty - od daty wykrycia takiej nielegalnej kopii). Za każdy dzień zwłoki naliczane są maksymalne ustawowe odsetki dopuszczalne w tym wypadku.

Notka: Paragraf ten powstał jako zabezpieczenie przed nieuczciwymi wydawnictwami, blogerami i innymi publikatorami treści i jest "wymierzony" głównie w nich. "Normalny, zwyczajny" użytkownik serwisu dominikanainfo.com, który będzie go wykorzystywał w celach indywidualnych bądź swojej grupy/ rodziny i dla celów wyłącznie użytkowych, informacyjnych i niekomercyjnych - nie ma się czego obawiać. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze proszę o wcześniejszy kontakt ze mną.

5. Kontakt z administratorem serwisu.

Kontakt możliwy jest za pomoca formularza - tutaj